خانه » وبلاگ » بهترین تم تولد های پسرانه
بهترین تم تولد پسرانه

بهترین تم تولد های پسرانه

تم تولد ، یکی از راحت ترین و بهترین راه های تزیین کردن هنگام برگزاری جشن تولد است. با وجود تم های تولد در رنگ ها و طرح های مختلف ، دیگر نیازی نیست شما نگران تزیین کردن و رنگ بندی محل برگزاری جشن تولد باشید یا برای لیوان و بشقاب کیک بخواهید جداگانه هزینه کنید. تم های تولد با وجود رنگ بندی و طرح های زیبا ، تزیینات شما را زیباتر و جذاب تر جلوه می دهند و حتی می توانید کیک تولد و لباس تم تولد را بر اساس آن انتخاب کنید.
در این قسمت بهترین و محبوب ترین تم های تولد پسرانه می پردازیم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

1. تم تولد گربه سیاه

شخصیت محبوب انیمیشن ” معجزه آسا : دختر کفشدوزکی و گربه سیاه ” در زمینه تم تولد و حتی کیک تولد نیز بسیار محبوب است . این تم تولد بر پایه رنگ مشکی یا مشکی و سبز است و لباس تم تولد گربه سیاه نیز برای سنین 3 تا 10 سال وجود دارد.

تم تولد گربه سیاه

عکس تم گربه سیاه

2. تم تولد بتمن

ابر قهرمان محبوب در میان تم تولد پسر بچه ها ، تم تولد محبوبی نیز دارد. این تم تولد عموما بر پایه رنگ مشکی است و لباس تم تولد بتمن نیز برای 3 تا 7 سال موجود می باشد . در کنار این تم ، نقاب بتمن نیز بسیار پرطرفدار و محبوب است. تم تولد بتمن را میتوانید همرا با لباس تم بتمن ست کنید

3. تم تولد بن تن

یکی از محبوب ترین شخصیت های کارتونی در میان پسر بچه های 7 تا 13 سال بن تن است . تم تولد بن تن معمولا بر پایه رنگ سبز یا رنگ سبز و مشکی است و بسیار زیباست .

تم تولد بن تن

4. تم تولد سگ های نگهبان

انیمیشن سگ های نگهبان محبوب در میان پسر بچه های 3 تا 10 سال است که تم تولد آن نیز وجود دارد. این تم تولد از رنگ های مختلف و طرح های مختلفی تشکیل شده است. لباس تم تولد سگ های نگهبان نیز تولید می شود و بسیار زیباست .

تم تولد سگهای نگهبان

5. تم تولد مینیون ها

مینیون ها از معدود شخصیت هایی بودند که از شخصیت های اصلی انیمیشن های خودشان محبوب تر هستند. البته این تم تولد می تواند برای دختر بچه ها نیز استفاده شود. این تم تولد معمولا بر پایه رنگ زرد است و برای بچه هایی که به رنگ های شاد علاقه مند هستند ، بسیار جذاب است.

6. تم تولد انیمیشن های سینمایی محبوب

تم تولد انیمیشن هایی که محبوب و پر فروش ظاهر شدند ،به سرعت به بازار آمدند و معمولا در دسترس هستند. برای مثال تم تولد بچه رییس در رنگ های آبی و سفید و یا تم تولد انیمیش ” ماشین ها ” در رنگ قرمز امروزه بسیار استفاده می شود.

7. تم های تولد فوتبالی

تیم فوتبالی مورد علاقه فرزندتان کدام است؟ تم های تولد فوتبالی در میان پسر بچه های رده سنی 7 تا 13 سال از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. البته این تم ها برای بزرگسالان نیز قابل استفاده است. برای مثال تم تولد فوتبالی” پرسپولیس ” در رنگ قرمز و تم تولد ” استقلال ” در رنگ آبی تولید می شوند.

تم تولد پرسپولیس

تم تولد استقلال

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا