خانه » وبلاگ » چگونه جشن تولد کم هزینه بگیریم
جشن تولد کم هزینه و ساده

چگونه جشن تولد کم هزینه بگیریم

برگزاری جشن تولد ، یک تجربه خاطره انگیز است. معمولا برای برگزاری جشن تولد باید هزینه هایی انجام داد که می توان این هزینه ها را کاهش داد و جشن تولد کم هزینه تر برگزار کرد.
در برگزاری جشن تولد معمولا چند کار انجام می شود. سفارش کیک تولد ، تزیین کردن منزل ، دعوت میهمانان و اماده کردن خوراکی ها از کارهایی است که باید انجام دهید. اما در هر کدام از این بخش ها می توانید هزینه هایتان را کاهش دهید که در ادامه توضیح داده می شود

جشن تولد کم هزینه با کیک خانگی

کیک تولد را باید از قنادی ها تهیه کنید. اما در خانه و با استفاده از مواد اولیه می توانید یک کیک تولد خوشمزه و خانگی تهیه کنید . و آن را به مقدار دلخواه برش زده و استفاده کنید. با این کار می توانید کیک تولد را مطابق سلیقه کودکانتان با طعم و تزیین دلخواه بپزید . همچنین در هزینه های جشن تولد صرفه جویی کرده اید.

مهمانان کمتری دعوت کنید

طبیعتا هرچه مهمانان شما بیشتر باشد ، برای قسمت های مختلف نظیر خوراکی ها ، کیک تولد و فضای مناسب هزینه بیشتری کنید. شما می توانید یک جشن تولد با حضور فرزندان و خودتان و حداکثر دو یا سه مهمان بیشتر برگزار کنید و از آن لذت ببرید.

برگزاری تولد کم هزینه

خوراکی ها را ترجیحا خودتان اماده کنید

معمولا در جشن تولد ها در کنار کیک تولد ، نیاز مند خوراکی برای مهمانان یا بچه ها هستید. شما می توانید با خرید مواد اولیه خوراکی ها و آماده کردن آن ها جشن تولد کم هزینه تری دارید. برای مثال اگر چیپس یا پاپ کورن را خودتان تهیه کنید هزینه کمتری نسبت به خریدن آن ها بصورت آماده دارد.

تنظیم ساعت جشن تولد

اگر می خواهید تعدادی مهمان دعوت کنید اما نمیخواهید وعده شام یا ناهار با شما باشد . ساعت مهمانی را طوری تنظیم کنید که قبل از شام یا قبل از ناهار باشد. بطور مثال از ساعت 4 بعد از ظهر تا 8 شب . معمولا بخاطر خواب بچه ها ، بهتر است جشن تولد را بعد از شام برگزار نکنید.

جشن تولد ساده

در انتخاب هدیه دقت کنید

درست است که هدیه تولد ی که شما میخرید . در ذهن او می ماند و کودک شما با دیدن آن بسیار خوشحال می شود . اما سعی کنید با هزینه کمتر ، هدیه مناسب تری برایش تهیه کنید تا جشن تولد کم هزینه تری داشته باشید.

از فروشگاه های مناسب استفاده کنید

فروشگاه های آنلاینی هستند که برای خرید اسباب بازی و لوازم کودک می توانید . با هزینه کمتر این وسایل را تهیه کنید. فروشگاه کیدیا ، یکی از معتبر ترین و منصف ترین فروشگاه هایی است . که می توانید در آن با بهترین قیمت وسایل موردنیازتان را تهیه کنید.

از وعده غذایی کم هزینه استفاده کنید

اگر خواستید وعده غذایی شام یا ناهار را برای جشن تولدتان اماده کنید . سعی کنید از غذاهایی مثل سالاد الویه ، کتلت یا فلافل آماده یا ساندویچ های خانگی اماده کنید. استفاده از غذاهای راحت تر و اماده تر درکنار کم هزینه بودنشان . برای برنامه ریزی و زمانبندی راحت تر نیز مناسب تر هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا