خانه » وبلاگ » معرفی شخصیت های انیمیشن دختر کفشدوزکی
غکس دختر کفشدوزکی

معرفی شخصیت های انیمیشن دختر کفشدوزکی

انیمیشن جذاب معجزه آسا : دختر کفشدوزکی و گربه سیاه این روز ها یکی از محبوب ترین انیمیشن های سریالی دنیاست که امروزه طرفداران زیادی را در گروه های سنی مختلف ، در میان دختر بچه ها و پسر بچه ها پیدا کرده است.
داستان این انیمیشن سریالی داستان شخصیت هایی است که با استفاده از معجزه گرهای خود به قهرمانانی تبدیل می شوند که می توانند در برابر بدی ها و مشکلاتی که ارباب شرارت و دیگر شخصیت های منفی این سریال به وجود می اورند ، بایستند و با آن ها مبارزه کنند. در ادامه به معرفی شخصیت های انیمیشن دختر کفشدوزکی می پردازیم.

 

 1. دختر کفشدوزکی ( مرینت دوپن چنگ )

قهرمان اصلی این داستان در کنار گربه سیاه ، مرینت است که می تواند با استفاده از معجزه گر خود و با کمک کوامی تیکی ، به عنوان دختر کفشدوزکی با ارباب شرارت و شخصیت های منفی مبارزه می کند. قدرت دختر کفشدوزکی حنثی کردن شرارت است.
مرینت دوپن چنگ ، در پاریس زندگی می کند و پدر و مادرش صاحب یک نانوایی در آن جا هستند. او یک دختر دانشجوی معمولی با یک زندگی معمولی است که سعی دارد با کمک گربه سیاه ، با ارباب شرارت مبارزه کند.

لباس دختر کفشدوزکی را از فروشگاه ما به صورت آنلاین میتوانید سفارش دهید .

 

 

غکس دختر کفشدوزکی

 

 

2. گربه سیاه ( آدرین آگرست )

هر جا اسمی از دختر کفشدوزکی در میان باشد ،
نام گربه سیاه هم دیده می شود. پسر ثروتمند گابریل آگرست ، دومین شخصیت محبوب در کنار دختر کفشدوزکی می باشد.
آیا آدرین مرینت را دوست دارد ؟ صد در صد!!! اما نمی داند که مرینت دوپن چنگ همان دختر کفشدوزکی است . همین مسئله به طور متفاوتی برای دختر کفشدوزکی نیز وجود دارد.
این انیمیشن درکنار داستان قهرمانی و جذاب خود ، نمایشی از روابط دوستانه را دارد . معجزه گر گربه سیاه انگشتر اوست و کوامی آن پلگ نام دارد. قدرت او مبارزه رزمی و نابود کردن دشمنان است.

 

عکس گربه سیاه

 

3. روباه قرمز

بهترین دوست مرینت ، آلیا سزار سومین شخصیت ماست که در فصل دوم و ادامه با عنوان روباه قرمز به سریال اضافه می شود. معجزه گر او گردنبند و کوامی او تریکس نام دارد. روباه قرمز در ادامه ، در ماموریت های سخت سعی می کند به دختر کفشدوزکی و گربه سیاه کمک کند. قدرت روباه قرمز ایجاد توهم است .

 

 

عکس روباه قرمز

 

4. پشت لاک ( نینو )

اینبار بهترین دوست آدرین . نینو شخصیت چهارم ماست که قدرتش در واقع همان لاک یا سپر و همچنین حباب است. او معمولا با هدفون و کلاهش در دانشگاه دیده می شود. پشت لاک ( نینو ) نیز به آلیا سزار ( روباه قرمز ) و در ادامه یک زوج قهرمانی می شوند.
نام کوامی او ویز و معجزه گر او دستبندش است.

 

لاکپشت نینو

 

 

5. ملکه زنبوری ( کلویی )

دختر مغرور و بد اخلاق شهردار ، شخصیت پنجم ماست که درباره اش صحبت می کنیم . او معمولا دیگران را با حرف هایش ازار میدهد . کلویی شیفته دوست دوران کودکی اش ، ادرین اگرست می باشد که همین باعث می شود دختر کفشدوزکی با او همیشه در حال جدال باشد. البته او از هویت واقعی دختر کفشدوزکی اطلاعی ندارد. نام کوامی او پالن و معجزه گر او شانه سر استو قدرتش نیش زنبور است.

 

ملکه زنبوری کلویی

 

 

6. ارباب شرارت ( گابریل اگرست )

ارباب شرارت چه کسی است ؟ پدر آدرین آگرست ، گابریل آگرست ، که در طول سریال متوجه میشوید این اتفاق چگونه افتاده است. او می خواهد برای برگرداندن همسرش ، از قدرت دیگر ابر قهرمان ها استفاده کند . قدرت او آکوما و و کوامی او نورو است که شخصیت آن در فصل دوم سریال تغییراتی نیز می کند.

 

7. استاد فو

نگهبان معجزه گر ها ، استاد فو است که معجزه گر هارا به آدرین و مرینت داد تا تبدیل به دختر کفشدوزکی و گربه سیاه شوند تا بتوانند با ارباب شرارت مبارزه کنند. آن ها در یک مکان محافظت شده از معجزه گر ها محافظت می کردند تا اینکه با اشتباه استاد فو ، تعدادی از آن ها به دست ارباب شرارت می افتند . او 186 سال دارد.

 

اکنون بهتر شخصیت های انیمیشن دختر کفشدوزکی را میشناسیم و میتوانیم بیشتر از کارتون دختر کفشدوزکی لذت ببریم ، شما هم نظراتتان را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا