خانه » مرینت – ماجراجویی در پاریس

مرینت – ماجراجویی در پاریس

مرینت دوپن چنگ ( Marinette Dupain-Cheng ) ، از شخصیت های اصلی انیمیشن ماجراجویی در پاریس می باشد .

مرینت شخصیت ابر قهرمان انیمیشن که با معجزه آسای خود تبدیل به لیدی باگ می شود و از شهر در برابر ارباب خباثت (Hawk Moth) محافظت می کند .

مرینت یک دانش آموز فرانسوی – چینی که دوست دارد طراح لباس شود . والدینش یک شیرینی پزی دارند . بعد از اینکه تست استاد فو را با موفقیت پشت سر گذاشت . او صاحب میراکلس شد ، معجزه آسایی که به مرینت کمک میکند تا تبدیل به دختر کفشدوزکی شود تیکی نام دارد . معجزه گر marinette در گوشواره های آن قرار دارد که می تواند به آن برای تبدیل کفشدوزکی کمک کند .

ماموریت لیدی باگ ( دختر کفشدوزکی ) و کت نوایر ( پسر گربه ای ) نجات پاریس در برابر ارباب خباثت است .

عکس های مرینت را به طور کامل میتوانید در صفحه مربوط به آن مشاهده نمایید .

مرینت دختر کفشدوزکی

مشخصات مرینت :

نام : مرینت
نام خانوادگی : دوپن چنگ
لقب : دختر کفشدوزکی
پدر : تام دوپن
مادر : سابرینه چنگ
سلاح : یویو
دوست : آلیا سزایر

مرینت به کمک تیکی ( کوامی دختر کفشدوزکی ) و معجزه گر ( گوشواره دختر کفشدوزکی ) تبدیل به لیدی باگ می شود و با کمک یویو با افرادی که توسط ارباب خباثت شرور شدند مبارزه می کند .

مرینت لیدی باگ

کارکتر مرینت توسط توماس استراکت (Thomas Astruc) شخصیت پردازی شده است . صداگزاری marinette به زبان انگلیسی توسط کریستینا وی (Cristina Vee) و صداگزاری دوبله فارسی توسط جم گروپ انجام شده است .

عموم بازخورد ها نسبت به شخصیت پردازی مارینت مثبت بوده . به گفته برخی منتفدان توانسته اند اسپایدرمن دخترانه را خلق کنند .

عکس مرینت

شخصیت پردازی مرینت

شخصیت مارینت از یک زن جوان الهام گرفته شده است. که لباس دختر کفشدوزکی پوشیده است . زمانی با آستروک ( خالق کارکتر مرنت ) کار می کرد. او ابتدا نقاشی ای با مضمون دختر کفشدوزک می کشد . سپس با شخصیت پردازی های گوناگون به مرینت و لیدی باگ میرسد . استارک احساس کرد این شخصیت مناسبی است ، به خصوص که اشخصیت ها از هویت واقعی دیگران اطلاعی نداشتند . مدل موی آن زن جوان الهام بخش مدل موی مارینت نیز بود.

عکس گربه سیاه را در صفحه مربوط به آن میتوانید مشاهده کنید

صدا پیشه و دوبلور

صداپیشگی مرینت توسط کریستینا وی در زبان انگلیسی انجام می شود . در حالی که آنوک هاوتبویس صداپیشگی وی را در نسخه اصلی ( فرانسوی ) این مجموعه انجام می دهد.

واکنش ها به شخصیت مری نت

شخصیت مارینت به طور کلی واکنش های انتقادی مثبتی از سوی منتقدان داشته است . منتقدان او را به عنوان الگویی برای بینندگان و به عنوان یک ابر قهرمان توصیف کرده اند. هم از خود شخصیتی غیرنظامی و هم از هویت ابرقهرمانی او ستایش شده است. جلسات ملاقات و استقبال حاوی لیدی باگ برگزار شده است. محصولات متنوعی با عنوان مرینت و دختر کفشدوزکی ساخته شده است . اقلامی مانند لباس و اکشن فیگور ساخته شده است .

اسکرول به بالا