خانه » وبلاگ » نقاب گروه شب نقاب
تصویر نقاب گروه شب نقاب

نقاب گروه شب نقاب

پی جی مسکز ( شب نقاب ) گروهی سه نفره از بچه هایی ماجراجو که با افراد شرور و بی نظم مبارزه میکنند . این گروه با زدن نقاب گروه شب نقاب و پوشیدن لباس شب نقاب در زمان غروب خورشید تبدیل به ابرقهرمان هایی با قدرت فوق العاده میشوند . در این مطلب به مدل های مختلف نقاب ( ماسک ) پی جی مسک می پردازیم .

تصویر نقاب گروه شب نقاب

عکس نقاب های پی جی مسک

نقاب اولت یا کمند : قرمز رنگ

عکس نقاب اولت یا کمند

نقاب کتبوی با کانر : آبی رنگ

عکس نقاب کتبوی آبی

نقاب گرک : سبز رنگ

نقاب گرک شب نقاب ها

اعضای شب نقاب ها ( پی جی مسکز )

اولت ( کمند ) : تنها عضو دختر شب نقاب که با قدرتی فوق العاده میتواند بپرد . اولت نقاب قرمز رنگ دارد . لباس اولت ( کمند ) به رنگ قرمز بوده و دارای شنل میباشد.

کانر ( کتبوی ) : او پسری سریع و با توانایی های یک گربه است. کتبوی یا کانر نقاب آبی رنگ دارد. لباس شب نقاب کتبوی آبی رنگ به طرح گربه میپوشد .

گرک ( هربا ) : گرک پسری آرام و شجاعی که در نقش مارمولک میتواند خود را به رنگ محیط در بیاورد. نقاب و لباسی سبز رنگ دارد . که قابلیت همرنگ شدن محیط را به او می دهد .

شب نقاب ها را از کجا ببینیم ؟

کارتون شب نقاب ساخته دیزنی جونیور و شبکه تلویزیونی فرانسه تا کنون در 5 فصل و 103 قسمت منتشر شده است. این انیمیشن به طور رسمی در نتفلیکس و Disney Now پخش میشود. در کانال یوتیوب pj masks نیز قسمت هایی از این انیمیشن را میتوانید مشاهده کنید.

در کشور ما نیز دوبله فارسی این کارتون دوست داشتنی موجود است، کارتون شب نقاب ها توسط شبکه پویا صدا و سیما و جم جونیور با دوبله فارسی میتوانید مشاهده کنید.
همچنین دوبله فارسی این انیمیشن دوست داشتنی را میتوانید به طور آنلاین از طریق سایت های اینترنتی مشاهده کنید .

بازی شب نقاب از کجا دانلود کنیم ؟

بازی های مختلفی هم توسط شرکت سازنده و هم بازی ساز های مختلف برای این کارتون ساخته شده است. این بازی ها برای دوستداران و طرفداران پی جی مسکز بسیار جذاب است . در زیر لینک چند بازی شب نقاب برای شما قرار داده ایم .

PJ Masks™: Moonlight Heroes

PJ Masks™: Hero Academy

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا