خانه » وبلاگ » گروه شب نقاب | معرفی کارتون و شخصیت ها
شخصیت های گروه شب نقاب

گروه شب نقاب | معرفی کارتون و شخصیت ها

معرفی کارتون شب نقاب یا پی جی مسک :

نام اثر: گروه شب نقاب/ PJMASKS

قالب : سریال

سبک : ماجراجویی

کارگردان : Christian DeVita/ کریستین دیویتا

نویسندگان : مارک سیل، لیسا آخورس، سیمون نیک اولسون

تهیه‌کننده: Olivier Dumont/ اولیور دیومنت

 

کارتون گروه شب نقاب

داستان گروه شب نقاب / پی جی مسک :

این انیمیشن سریالی در رابطه با سه کودک است که با یکدیگر گروهی به نام گروه شب نقاب را تشکیل داده اند. آن‌ها در هر قسمت با خلاف‌کار ها و افراد شرور شهر که موجب بی‌نظمی و آزار مردم و خرابی وسایل شهر می‌شوند مبارزه میکنند . آن‌ها با گذاشتن نقاب‌هایی روی صورت و پوشیدن لباس‌ های گروه شب نقاب مخصوص در هنگام غروب خورشید تبدیل به ابرقهرمانان باقدرت‌های بسیار زیاد و فوق العاده می‌شوند که در هر قسمت سعی در شکست خلافکار ها و افراد شرور دارند .

شخصیت ها :

اما : اما یا کوند تنها دختر گروه شب نقاب است که قدرت پرش قوی ای دارد و هرگاه با مشکلی مواجه می‌شود به سرعت به کمک هم گروهی هایش میرود .

کانر: نام دیگر او پیجا است. او یکی از پسرهای گروه شب نقاب است که در نقش یک گربه توانایی و سرعت عمل زیادی دارد. او کمی عجول است و دوست دارد کارها را سریع انجام دهد .

گرک: نام دوم او هربا است که شخصیت آرام و ساکت و البته شجاعی دارد و نقش او یک مارمورک است . او باقابلیتی که دارد خود را به رنگ محیط در میاورد و به دوستانش برای رسیدن به اهداف گروه کمک می‌کند.

رونی: او پسر باهوش و خلاق است که با اختراعاتش موجب ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود. به همین دلیل از گروه شب نقاب کینه دارد و سعی می‌کند آن‌ها را از بین ببرد.

فلورانس: او پسر مغرور و آزار رسانی است که به‌ وسیله شاپرک‌ هایش موجب هرج و مرج و شلوغی در شهر می‌شود و با گروه شب نقاب به دشمنی می‌پردازد.

نینجای شهر: او به همراه 4نینجای خود موجب آسیب و ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود و دزدی و خلاف می‌کند.

شخصیت های گروه شب نقاب

شخصیت های اصلی گروه شب نقاب / پی جی مسک

۱ – کانر / کتبوی :

کانر یا کتبوی شخصیتی با چشمهای آبی و موی قهوه ای است ، شبه ها که قدرت کتبوی ظاهر میشود او لباس گربه ای آبی رنگ به تن میکند . قدرت های او ، سرعت فوق العاده ، شنوایی بالا ، پرش از ارتفاع و ضربه های قوی است . تنپوش و لباس کت بوی در فروشگاه کیدیا موجود است .

۲ – آمایا / اولت :

آمایا دختری که چشم های قهوه ای دارد و عینک می زند . او موهای قهوه ای تیره با گیره موی صورتی رنگ دارد. شبها که اولت تغییر شکل میدهد لباس قرمز رنگ خفاشی می پوشد . قدرت های او ، دید در شب ، پرواز کردن ، توانایی ایجاد گرد باد به کمک بالها و پرهای فوق العاده است .

۳ – گرک / گکو :

گرگ پسری با چشم سبز و مو روشن است . در شب ها هنگام تغییر شکل او لباس مارمولک سبز رنگی به همراه دم و باله های بالای سر خود به تن میکند . قدرت او نامرئی بودن است ،

۴ – پی جی بات / ربات پی جی :

ربات پی جی از شخصیت های اصلی شب نقاب نیست او یک روبات است که مسئول مقر اصلی PJ Masks است.

شخصیت های خلافکار و شرور شب نقاب

رونی

او پسر باهوش و خلاق است که با اختراعاتش موجب ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود. به همین دلیل از گروه شب نقاب کینه دارد و سعی می‌کند آن‌ها را از بین ببرد.

فلورانس

او پسر مغرور و آزار رسانی است که به‌ وسیله شاپرک‌ هایش موجب هرج و مرج و شلوغی در شهر می‌شود و با گروه شب نقاب به دشمنی می‌پردازد.

نینجای شهر

او به همراه 4نینجای خود موجب آسیب و ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود و دزدی و خلاف می‌کند.

نینجای شهر شب نقاب

پیشنهاد خرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا