خانه » وبلاگ » گروه شب نقاب | معرفی کارتون و شخصیت ها
شخصیت های گروه شب نقاب

گروه شب نقاب | معرفی کارتون و شخصیت ها

معرفی کارتون شب نقاب یا پی جی مسک :

نام اثر: گروه شب نقاب/ PJMASKS

قالب : سریال

سبک : ماجراجویی

کارگردان : Christian DeVita/ کریستین دیویتا

نویسندگان : مارک سیل، لیسا آخورس، سیمون نیک اولسون

تهیه‌کننده: Olivier Dumont/ اولیور دیومنت

 

کارتون گروه شب نقاب

داستان گروه شب نقاب / پی جی مسک :

این انیمیشن سریالی در رابطه با سه کودک است که با یکدیگر گروهی به نام گروه شب نقاب را تشکیل داده اند. آن‌ها در هر قسمت با خلاف‌کار ها و افراد شرور شهر که موجب بی‌نظمی و آزار مردم و خرابی وسایل شهر می‌شوند مبارزه میکنند . آن‌ها با گذاشتن نقاب‌هایی روی صورت و پوشیدن لباس‌ های گروه شب نقاب مخصوص در هنگام غروب خورشید تبدیل به ابرقهرمانان باقدرت‌های بسیار زیاد و فوق العاده می‌شوند که در هر قسمت سعی در شکست خلافکار ها و افراد شرور دارند .

شخصیت ها :

اما : اما یا کوند تنها دختر گروه شب نقاب است که قدرت پرش قوی ای دارد و هرگاه با مشکلی مواجه می‌شود به سرعت به کمک هم گروهی هایش میرود .

کانر: نام دیگر او پیجا است. او یکی از پسرهای گروه شب نقاب است که در نقش یک گربه توانایی و سرعت عمل زیادی دارد. او کمی عجول است و دوست دارد کارها را سریع انجام دهد .

گرک: نام دوم او هربا است که شخصیت آرام و ساکت و البته شجاعی دارد و نقش او یک مارمورک است . او باقابلیتی که دارد خود را به رنگ محیط در میاورد و به دوستانش برای رسیدن به اهداف گروه کمک می‌کند.

رونی: او پسر باهوش و خلاق است که با اختراعاتش موجب ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود. به همین دلیل از گروه شب نقاب کینه دارد و سعی می‌کند آن‌ها را از بین ببرد.

فلورانس: او پسر مغرور و آزار رسانی است که به‌ وسیله شاپرک‌ هایش موجب هرج و مرج و شلوغی در شهر می‌شود و با گروه شب نقاب به دشمنی می‌پردازد.

نینجای شهر: او به همراه 4نینجای خود موجب آسیب و ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود و دزدی و خلاف می‌کند.

شخصیت های گروه شب نقاب

شخصیت های اصلی گروه شب نقاب / پی جی مسک

۱ – کانر / کتبوی :

کانر یا کتبوی شخصیتی با چشمهای آبی و موی قهوه ای است ، شبه ها که قدرت کتبوی ظاهر میشود او لباس گربه ای آبی رنگ به تن میکند . قدرت های او ، سرعت فوق العاده ، شنوایی بالا ، پرش از ارتفاع و ضربه های قوی است . تنپوش و لباس کت بوی در فروشگاه کیدیا موجود است .

۲ – آمایا / اولت :

آمایا دختری که چشم های قهوه ای دارد و عینک می زند . او موهای قهوه ای تیره با گیره موی صورتی رنگ دارد. شبها که اولت تغییر شکل میدهد لباس قرمز رنگ خفاشی می پوشد . قدرت های او ، دید در شب ، پرواز کردن ، توانایی ایجاد گرد باد به کمک بالها و پرهای فوق العاده است .

۳ – گرک / گکو :

گرگ پسری با چشم سبز و مو روشن است . در شب ها هنگام تغییر شکل او لباس مارمولک سبز رنگی به همراه دم و باله های بالای سر خود به تن میکند . قدرت او نامرئی بودن است ،

۴ – پی جی بات / ربات پی جی :

ربات پی جی از شخصیت های اصلی شب نقاب نیست او یک روبات است که مسئول مقر اصلی PJ Masks است.

شخصیت های خلافکار و شرور شب نقاب

رونی

او پسر باهوش و خلاق است که با اختراعاتش موجب ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود. به همین دلیل از گروه شب نقاب کینه دارد و سعی می‌کند آن‌ها را از بین ببرد.

فلورانس

او پسر مغرور و آزار رسانی است که به‌ وسیله شاپرک‌ هایش موجب هرج و مرج و شلوغی در شهر می‌شود و با گروه شب نقاب به دشمنی می‌پردازد.

نینجای شهر

او به همراه 4نینجای خود موجب آسیب و ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود و دزدی و خلاف می‌کند.

نینجای شهر شب نقاب

پیشنهاد خرید

  1. سلام،انیمه سریال pj mask s بسیار عالی و جذاب ،مخصوصا اگه زبان اصلی باشه ،برای آموزش زبان کودکان سریع باهاش ارتباط برقرار میکنن،پسر خودم، تقریبا از ۴-۵سالگی این انیمه رو نگاه میکنه تا الآن که ۸ سالشه همچنان با تکرار میبینه،سریال انیمه های زیادی رو گرفتم اما با اختلاف این سریال رو دوست داره،زبانشم روز به روز بهتر شده،بشدت توصیه میشه برای والدینی که دنبال همچین موضوعی هستن،با تشکر از گروه و مدیر سایت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا