خانه » محصولات السا و آنا – پرنسس السا – کارتون فروزن

محصولات السا و آنا – پرنسس السا – کارتون فروزن

محصولات السا و فروزن را در این صفحه میتوانید مشاهده کنید و سفارش دهید .

السا ( Elsa ) یک شخصیت کارتونی است که در پنجاه و سومین انیمیشن والت دیزنی به اسم فروزن یا یخ‌زده و دنباله آن یخ‌زده ۲ نقش اصلی را ایفا میکند. صداگذاری این شخصیت توسط ایدینا منزل انجام می‌شود. فروشگاه کیدیا وسایل و محصولات السا را عرضه میکند.

السا از دید بسیاری منتقدان و شخصیت پردازان ، یک کارکتر موفق شناخته میشود . و آن‌ها شخصیت پیچیده و آسیب‌پذیر وی را ستوده‌اند.

انیمیشن فروزن و السا و آنا

یک پسر بچه ۸ ساله به نام کریستوفر به همراه گوزن جوان خود اسون ، سعی در جمع‌ آوری یخ دارد . یخ شکنان پس از جمع‌آوری یخ به سوی شهر ارندل حرکت می‌کنند.

درست در همان زمان در کاخ ارندل دو شاهزاده خردسال به نام السا و آنا زندگی می‌کنند. پرنسس آنا خواهر بزرگتر خود السا را دیر وقت از خواب بیدار می‌کند. تا با او برف بازی کند. زیرا السا دارای قدرتی جادویی است که می‌تواند به وسیله ی آن برف و یخ تولید کند. در ابتدا السا راضی به بازی با آنا نمی‌شود. اما وقتی که آنا به او پیشنهاد ساخت آدم‌برفی را می‌دهد، قبول می‌کند. آن دو به یکی از سالن‌های بزرگ کاخ می‌ روند و شروع به بازی می‌کنند. السا با قدرت جادویی خود یک زمین یخی بزرگ درست می‌کند. همه سالن را پر از برف و یخ می‌کند. دو خواهر یک آدم‌برفی بامزه درست می‌کنند. نام او را اولاف می‌گذارند. که به گفته السا، آغوش‌های گرم را دوست دارد.

السا و فروزن به زبان فارسی

کارتون السا در ایران توسط ۴ گروه دوبلاژ دوبله شده است . سورن ، کوالیما ، گلوری اینترتیمنت (گلوری) و تیم دوبلاژ آواژه از گروه هایی که اقدام به دوبله این انیمیشن کرده ان هستند .

محصولات السا و انیمیشن فروزن بسیار پرطرفدار است از جمله لباس السا که در فروشگاه اینترنتی کیدیا قابل سفارش می باشد .

اسکرول به بالا