خانه » بازی آرایش دختر کفشدوزکی

بازی آرایش دختر کفشدوزکی

بازی آرایش دختر کفشدوزکی

سالهاست کودکان با بازی های موبایلی و کامپیوتری آشنایی دارند . نسل جدید ، با تکنولوژی آشنا تر هستند و حتی سعی می کنند سرگرمی های خود را در میان این بازی ها جستجو کنند . یکی از بازی های جذاب برای کودکان به ویژه دختر بچه ها ، بازی های میکاپ یا آرایش کردن است. در این بازی ها کودکان یک شخصیت ( مثل باربی یا دختر کفشدوزکی ) را انتخاب می کنند و با استفاده از ایتم های موجود در بازی ، مو یا صورت او را آرایش می کنند و برایش لباس به سلیقه خودشان انتخاب می کنند. بازی آنلاین آرایش دختر کفشدوزکی یکی از این نمونه بازی هاست.
والدین می توانند بازی های آنلاین دختر کفشدوزکی را در فروشگاه کیدیا پیدا کنند و فرزندان خود را با آن ها سرگرم کنند. دختر کفشدوزکی شخصیت محبوب و مورد علاقه کودکان است و طبیعتا بازی این شخصیت می تواند برای آن ها بسیار جذاب باشد. گفته می شود انجام بازی های make up ( آرایش کردن ) و dressing ( انتخاب لباس ) باعث افزاش توانمندی فرزندان در سلیقه و خلاقیت در انتخاب و طراحی لباس و آرایشگری می شود.

نحوه انجام بازی : بازی هایی که در فروشگاه کیدیا موجود است ، به سادگی قابل انجام می باشد. فقط کافیست یک مرورگر مناسب مثل گوگل کروم داشته باشید و سپس وارد سایت کیدیا شوید تا این بازی ها را انجام دهید . این بازی نیاز به سیستم خاصی ندارن و شما به راحتی می توانید با وارد شدن به سایت فروشگاه کیدیا و انتخاب قسمت بازی های آنلاین ، این بازی های جذاب را برای فرزندان خود انتخاب کنید و آ« ها را برای مدتی سرگرم کنید.

آیا فروشگاه کیدیا بازی های آنلاین دیگری هم دارد ؟ بله . فروشگاه کیدیا عرضه کننده و تولید کننده لباس های شخصیت کارتونی و قهرمانی ، لباس های تم تولد و اکسسوری نیز می باشد . فروشگاه کیدیا بازی های آنلاین مشابه دیگری مانند بازی دویدن دختر کفشدوزکی و بازی پازل آنلاین دختر کفشدوزکی را نیز قرار داده است. سایت کیدیا قصد دارد برای شخصیت های کارتونی محبوب دیگر نیز بازی های آنلاین قرار دهد تا کودکان و نوجوانان با رده های سنی متفاوت بتوانند بازی کنند .

رده سنی بازی آرایش دختر کفشدوزکی : رده سنی این بازی مربوط به 5 تا 13 سال است و البته کودکان می توانند در کنار بزرگتر ها این بازی هارا انجام دهند و لذت ببرند.

اسکرول به بالا