خانه » بازی دختر کفشدوزکی | لیدی باگ دونده

بازی دختر کفشدوزکی | لیدی باگ دونده

بازی دختر کفشدوزکی دونده


شخصیت های کارتونی ، امروزه در رسانه های مختلفی از جمله سینما و تلویزیون و بازی های کامپیوتری بسیار قدرتمند ظاهر شده اند. دختر کفشدوزکی نیز یکی از شخصیت های انیمیشن ” معجزه آسا : دختر کفشدوزکی و گربه سیاه ” می باشد که از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است . محبوبیت دختر کفشدوزکی رده سنی نمیشناسد و کودکانان و نوجوانان زیادی را به خود علاقه مند کرده است .
بازی ها کامپیوتری این شخصیت ها نیز بسیار محبوب است . بازی کامپیوتری دختر کفشدوزکی ، بن تن ، بتمن و دیگر شخصیت های کارتونی و ابرقهرمانی همواره در میان کودکان و نوجوانان پر طرفدار بوده است.
بازی آنلاین دختر کفشدوزکی نیز یکی دیگر از این بازی ها می باشد. شما می توانید به جای نصب بازی و پر شدن حافظه گوشی یا کامپیوتر ، از بازی آنلاین دخترکفشدوزکی استفاده کنید و فرزندان خود را سرگرم کنید.

آیا بازی دختر کفشدوزکی وجود دارد ؟ بله . بازی موبایل دختر کفشدوزکی که بصورت آنلاین و نیازمند اینترنت است ، نمونه ای از این بازی هاست. این بازی بسیار ساده است و کودکان به راحتی می توانند با آن سرگرم شوند. بازی فکری دختر کفشدوزکی نیز موجود است و کودکان و نوجوانان می توانند بدون استفاده از گوشی یا کامپیوتر با آن سرگرم شوند. بازی فکری دخترکفشدوزکی هدیه ای مناسب و سرگرم کننده برای کودکان در مهمانی ها و مراسم هاست.
بازی دختر کفشدوزکی (miraculous ladybug) را به راحتی می توانید بصورت آنلاین انجام دهید .
نحوه انجام بازی :
بازی به این صورت انجام می شود که دختر کفشدوزکی در حال دویدن است و از روی موانع باید بپرد و با استفاده از یویو دشمنان را نابود کند . در حین بازی می توانید با استفاده از دکمه ها بپرید یا از یوو استفاده کنید.
درباره بازی : برای انجام بازی به سیستم خاصی نیاز ندارید. تنها برای انجام بازی باید حتما اینترنت گوشی شما متصل باشد تا کودک شما بتواند به راحتی بازی را انجام دهد. یکی از مرورگر هایی که می توانید به خوبی با استفاده از آن این بازی ها را انجام دهید مرورگر کروم می باشد .

بازی های آنلاین ابر قهرمانی : بازی های آنلاین متفاوتی ساخته شده است . بازی های انتخاب لباس ، آرایش مو و … فروشگاه کیدیا در نظر دارد برای ارائه هرچه بهتر خدمات و رضایت کودکان و والدین ، این بازی های آنلاین را برای فرزندان شما با رعایت رده سنی برای شما قرار دهد.

اسکرول به بالا