خانه » وبلاگ » برترین ابر قهرمان های کارتونی
ابر قهرمان های کارتون ها

برترین ابر قهرمان های کارتونی

ابرقهرمان‌ها که معمولا ابتدا در کتاب‌ های کمیک شخصیت پردازی شده اند و به دنیای سینما و پس از آن وارد بازار انیمیشن ها و کارتون ها شدند . ابر قهرمان در سراسر جهان طرفداران زیادی دارند و کودکان و بزرگسالان زیادی را علاقه مند به دنیای خود کرده اند . حال در این مطلب کیدیا برسی میکنیم برترین ابر قهرمان های کارتون ها کدام اند .

 

مرد عنکبوتی (spiderman)

مرد عنکبوتی یا اسپایدر من ابرقهرمان معروف که فیلم های سینمایی ، انیمیشن و بازی های فراوانی با نقش او ساخته شده است . مرد عنکبوتی توسط استن لی شخصیت پردازی و توسط استیو دیتکو طراحی شده . شهرت بی حد اسپایدر من باعث فروش بسیار فیلم ها ، انیمیشن و لباس مرد عنکبوتی شده است و آمار قابل توجه 7 فیلم سینمایی ، 44 بازی ویدیویی و 8 سری انیمیشن را تا کنون ثبت کرده است .
از قدرت های مرد عنکبوتی میتوان به تنیدن و پرتاب تار ، چسبیدن به دیوار و چابکی اشاره کرد .

 

تصویر مرد عنکبوتی

 

بتمن (batman)

شخصیت ابرقهرمان بتمن از شخصیت های مشهور دی‌سی کامیکس که با لقب شوالیه تاریکی نیز شناخته میشود .
 هویت مخفی‌ شده پشت نقاب بتمن، بروس وین میلیونر معروف آمریکایی است. بروس وین میلیونر، تاجر و نیکوکار آمریکایی است. پدر و مادر او در کودکی توسط یک دزد به قتل رسیدند و از آن زمان، بروس قسم خورد که از مجرمان و تبهکاران انتقام بگیرد و عدالت را در جامعه اجرا کند . از اصلی ترین دشمنان بتمن میتوان به جوکر اشاره کرد .
لباس بتمن الهام گرفته شده از خفاش طراحی شده است و قابلیت های زیادی از طریق لباس ، ماشین و موتور خود برای مبارزه با مجرمان در اختیار دارد .

 

عکس بتمن

 

دختر کفشدوزکی (Lady bug)

شخصیت های ابرقهرمان محبوب معمولا ساخته کمپانی ها امریکایی هستند اما دختر کفشدوزکی یا لیدی باگ طراحی و شخصیت سازی شده توسط استودیو زگ در فرانسه است و سری سریال های انیمیشنی میراکلس لیدی باگ اصلی ترین حضور این شخصیت در دنیای ابرقهرمان های کارتونی است .
این ابر قهرمان می توانند با استفاده از گوشواره های خود و البته با کمک کوامی تیکی از حالت معمولی و روز مره تبدیل به دختر کفشدوزکی شود .
لیدی باگ به کمک کت نویر ماموریت دارند تا از پاریس در برابر ارباب خباثت محافظت کنند . ارباب خباثت قصد دارد تا شهروند های پاریس را شرور کند.

 

غکس دختر کفشدوزکی

 

گربه سیاه ( cat noit )

گربه سیاه دوست و همکار دختر کفشدوزکی که تلاش دارد شهر را از شرور ها پاک کند و با ارباب شرارت به مبارزه بپردازد .

عکس گربه سیاه

 

سوپرمن (Superman)

شخصیت ابرقهرمان در کتاب‌های کامیک منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است . این شخصیت توسط جری سیگل و جو شوستر خلق شده‌ است؛ که بار اول در از مجله «کمیک‌ های اکشن» سال ۱۹۳۸ میلادی به مردم معرفی شد و از قدیمی ترین ابر قهرمان هاست.
سوپر من در دنیای سوپر هیرو ها تعداد زیادی از ابرقهرمان ها را شکست داده است قهرمان هایی مثل مرد عنکبوتی ، واندر من ، ونوم و …
از قدرت های سوپر من میتوان به پرواز ، سرعت زیاد ، بلند کردن وزن بی نهایت و .. اشاره کرد . سوپر من از قدرتمند ترین کارکتر های ابر قهرمان است .

 

سوپر من

 

هالک (Hulk)

 

هالک یک هیولای سبز رنگ انسان‌نما و عظیم‌الجثه است که ویژگی اصلی او عدم کنترل خشم و قدرت زیاد هالک معمولا نقش مقابل قهرمان هاست و معمولا سعی در مبارزه با قهرمان های گوناگون دارد هالک در واقع همان دکتر رابرت بروس بنر فیزیک‌دان می‌باشد؛ هالک فیزیک دان نابغه ای است که در برابر بمب گامایی ساخته خودش قرار گرفته و به هالک تبدیل شده . که به صورت اتفاقی در معرض اشعه‌های بمب گامایی اختراع خودش قرار گرفت و به هالک تبدیل شد. هالک خود را در مجموعه های مختلف قوی ترین ابر قهرمان معرفی می کند .

عکس هالک

نظرتون در مورد برترین ابر قهرمان های کارتون ها کامنت کنید ؟ ابر قهرمان مورد علاقه شما کدام هست و به نظر شما قدرتمند ترین ان ها کدام یکی از ان هاست ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا